Вантажоперевезення Львів

Компанія AVTOVOZ.CO.UA здійснює вантажоперевезення по Львову вже кілька років. Наші автомобілі доставили вантаж уже більше тисячі клієнтам по місту, області і всієї України. Головними перевагами нашої організації є відповідальний та індивідуальний підхід до кожного замовника. Наші послуги включають в себе:
• вантажоперевезення об’єктів будь-якого формату;
• повне експедирування вантажів протягом всього шляху;
• розробку якісної логістичної програми з метою визначення найбільш вигідного для клієнта маршруту;
• надання охоронної служби, яка буде супроводжувати вантаж до пункту призначення.

Вантажоперевезення у Львові: у нас дешево

Наша компанія здійснює вантажоперевезення у Львові по найприємнішим цінами. Це обумовлено високою ефективністю роботи всіх співробітників, від такелажників до експедиторів. Наш автопарк нараховує вантажний транспорт, здатний перевозити об’єкти вагою від декількох сотень кілограмів до двадцяти тонн. Ми здійснимо акуратну вантаження і вивантаження навіть самих делікатних речей і обладнання завдяки технологічним допоміжних пристроїв, зокрема, підйомних кранів і спеціальним платформам.

Перевезення вантажів по Львову: з нами безпечно

Перевезення вантажів по Львову з компанією AVTOVOZ.CO.UA здійснюється дуже швидко і якісно. Шукайте компанію, яка безпечно доставить цінний об’єкт по складному маршруту? Ми готові виконати ваше замовлення! У нашому розпорядженні є охоронний відділ, в якому працюють кваліфіковані фахівці, спеціально навчені для супроводу на дорозі. Ми гарантуємо, що ваш вантаж доїде в цілості й схоронності до пункту призначення. Для більшої впевненості ми оформляємо повноцінну страховку.
Вантажоперевезення по Львівській області при співпраці з нашою компанією позбавлять вас від паперової тяганини і головного болю, пов’язаного з нею. Ми беремо на свої плечі оформлення всієї документації, позначеної законодавством України. Все, що вам потрібно – зателефонувати нам по телефону і домовитися про зустріч. Вся логістична діяльність буде проходити під вашим контролем і враховувати всі побажання і вимоги.
Якщо не впевнені у виборі габаритів транспорту, необхідного для перевезення вантажу, ми із задоволенням проконсультуємо вас і надамо можливість вибору машини з нашого автопарку.