Вантажоперевезення 3 тонни

Перевезення вантажів невеликого тоннажу є одним з найбільш поширених видів перевезень. При здійсненні вантажоперевезення 3 тонн використовуються невеликі вантажні автомобілі, які мають достатню місткість, але при цьому мають відносно невеликі розміри, що дозволяє їм легко пересуватися по вулицях міста.
Як правило, вантажоперевезення 3 тонни здійснюються за допомогою таких транспортних засобів, як Газель, Фольксваген, Спринтер, Зіл (бичок) та іншого малотоннажного транспорту. В даний час виробники транспортних засобів пропонують величезний вибір транспортних засобів для вантажних перевезень з різноманітними конфігураціями кузова. Вантажні відсіки подібних транспортних засобів відповідають міжнародним вимогам транспортування та безпеки, що дозволяє активно використовувати їх не тільки для місцевих перевезень вантажів, а й для міжнародних.
На даний момент використовується кілька найбільш затребуваних видів моделей вантажних відсіків:
• Борт – застосовується при транспортуванні різних негабаритних вантажів;
• Тент – сприяє надійному захисту вантажів від різноманітних атмосферних опадів, а також дуже легко знімається для виконання вантажно-розвантажувальних робіт;
• Катюша – має подовжений кузов і застосовується для транспортування вантажів, довжина яких може досягати шести метрів;
• Термобудка – сприяє тривалому збереженню первинної температури вантажу і застосовується для транспортування харчових продуктів.
Грузоперевозки Газель

Грузоперевозки до 3 тонн – Газель

Поруч істотних переваг для замовника володіє Газель – основний транспорт для вантажоперевезення до 3 тонн. Насамперед, вони надзвичайно економічні, так як є одним з найбільш рентабельних видів транспортних засобів, що обумовлено невеликою витратою палива і відносно невисокими розцінками на технічне обслуговування автомобіля. Крім того, такі автомобілі наділені здатністю розвивати швидкість до 115 км / год., що дозволяє оперативно виконувати перевезення на невеликі відстані.
Особливою перевагою таких транспортних засобів є їх маневреність, обумовлена невеликими розмірами автомобіля. Завдяки цьому, такі вантажні авто здатні впритул під’їхати до місць, які є недоступними для великих вантажних фур. Цей фактор особливо важливий в умовах здійснення перевезень у великих містах, де немає можливості для повноцінного пересування фур і вантажівок.
Вантажоперевезення до 3 тонн відрізняється простою при виконанні процедури навантаження і розвантаження вантажів. Більшість автомобілів, які застосовуються для такого виду транспортування, мають низько розташовану платформу, завдяки чому всі вантажі можуть бути занурені і розвантажені вручну, без використання будь-якої додаткової спеціальної техніки. Це дозволяє спростити процедуру перевезення і, в ряду випадків, обійтися без залучення додаткової робочої сили у вигляді вантажників, що, у свою чергу, знижує витрати на перевезення.