Вантажоперевезення 20 тонн

У вантажоперевезеннях до 20 тонн, які виконуються в межах Києва і по території України, переважно потребують представники бізнесу всіх ступенів.
Щоб продукція була оперативно доставлена в крайню точку маршруту, фахівці логістичної компанії виконують великий обсяг підготовчої роботи. Спочатку вони обчислюють площу, яку займає весь товар. На підставі цього співробітники визначають модель автомобіля, здатного здійснити вантажоперевезення 20 тонн швидко і надійно.

Грузоперевозки 20 тонн (длинномер, Фура)Найчастіше перевезення виконується не в одну, а в кілька точок. Щоб заощадити час і витрати, логісти розробляють оптимальний маршрут. У результаті клієнти і виконавці залишаються задоволені співпрацею.

Причепи для вантажоперевезення до 20 тонн

Організація транспортування товарів має велике значення, але спосіб виконання вантажоперевезень 20 тонн теж грає важливу роль. Залежно від типу і обсягів продукції, транспортно-логістична компанія може використовувати такі причепи:
• ізотермічні;
• бортові;
• тентовані.
Ізотермічний тип в більшості випадків являє собою рефрижератор, призначений для доставки швидкопсувних продуктів. Також з його допомогою перевозяться фрукти, які потребують холодне зберігання (фрукти, овочі і т.д). У конструкцію причепа може бути поміщена теплова система, але вона має побутове значення і в торговельній сфері практично не використовується.
Бортовий варіант фахівці називають довгоміром. Він має довгасті розміри, що дозволяє використовувати його в перевезенні продукції промислового призначення.
Тентовані причепи роблять вантажоперевезення до 20 тонн універсальними. Вони призначені для транспортування товарів першої необхідності та великої побутової техніки.