Попутні вантажоперевезення по Україні

Попутні вантажоперевезення по Україні – це новий напрямок у транспортній галузі, створене з метою економії часу і фінансових витрат на доставку товарів. Така послуга позитивно позначається на бюджеті як клієнта, так і виконавця замовлення. Вона передбачає доставку товарів у точки, які знаходяться на одній маршрутній лінії.
Найчастіше в рейс виходять не до кінця завантажені автомобілі. Заповнити вільний простір в причепі допоможуть попутні перевезення вантажів. Клієнт знаходиться в плюсі – йому не доводиться витрачати велику суму грошей на доставку окремим транспортним засобом, що дуже вигідно при малих обсягах товарів. Та й профільна організація знімає з себе додаткове навантаження.

Попутные перевозки, попутный груз и транспортПопутний вантаж по Україні

У більшості випадків попутний вантаж по Україні перевозиться для простих споживачів або представників малого бізнесу. Особливість послуги полягає в тому, що клієнт звільняє себе від великих витрат, які б знадобилися у разі доставки продукції окремою машиною. Співробітникам транспортної компанії залишається забити до кінця автомобіль і слідувати до кінцевого пункту, проїжджаючи через певні точки.
Коли виконуються попутні вантажоперевезення, Україна і особливості її карти доріг мають велике значення. У нашій країні є безліч трас і транспортних розв’язок, що дозволяють виконувати транзитну доставку. Економія в даному випадку становить близько 50% від стандартної вартості перевезення.
Високий попит на послугу спостерігається серед дрібних підприємств, які відсилають невеликі партії продукції. Попутні перевезення вантажів по Україні роблять бізнес вигідним, адже основна частина витрат у підприємців йде якраз на доставку.
Дана послуга дозволяє встановлювати прийнятні ціни на товари, привертаючи тим самим споживачів. Наповнення клієнтської бази є дуже важливим для організацій, які недавно почали свою діяльність. З цього можна зробити висновок, що транспортування попутного вантажу по Україні сприятиме процвітанню бізнесу замовників.
Попутні вантажоперевезення Україна
Фінансову вигоду від такої послуги має не тільки замовник, але й транспортна компанія. Досягається вона за рахунок повного заповнення простору в причепі або в салоні автомобіля. За рахунок цього організація отримує можливість одночасно виконувати кілька замовлень, що підвищує рентабельність.
Варто зауважити, що на якості обслуговування дана послуга не позначається. Товар так само міцно закріплюється і доставляється в заздалегідь обумовлені терміни. Також у випадку з попутними перевезеннями вантажів по Україні відповідальність за збереження вмісту покладається на виконавця замовлення.
У цього напряму діяльності транспортних компаній є невеликий недолік – тривалість розвезення трохи вище, ніж у випадку з індивідуальним варіантом. Оскільки в рейс виходить тільки завантажений автомобіль, співробітникам компанії знадобиться почекати якийсь час, поки накопичиться достатній обсяг товарів. Тим не менш, витрати на попутні перевезення вантажів компенсуються фінансовою вигодою і якістю обслуговування.
Основні напрямки з попутної доставки вантажів:
– Київ – Одеса. Одеса – Київ;
– Київ – Дніпропетровськ. Дніпропетровськ – Київ;
– Київ – Харків. Харків – Київ;
– Київ – Черкаси. Черкаси – Київ;
– Київ – Львів. Львів – Київ;
– Київ – Херсон. Херсон – Київ;
– Київ – Чернігів. Чернігів – Київ;
– Київ – Івано-Франківськ. Івано-Франківськ – Київ
Здійснимо перевезення Вашого вантажу в будь-яке місто України за мінімальною ціною!