Перевезення негабаритних вантажів

Однією з ключових гілок діяльності організації AVTOVOZ.CO.UA є автомобільна перевезення негабаритних вантажів по Україні. Для оптимізованої роботи експлуатується тільки автомобільний транспорт професійного призначення, підбирається індивідуально під певне вантаж кожного клієнта. Всі перевезення здійснюються в стислі терміни.

Негабаритні вантажоперевезення
Ми займаємося транспортуванням:
• сільськогосподарської малогабаритної техніки;
• індустріальної оснастки;
• негабаритних ємностей, стовпів, опор.
Транспортування негабаритних вантажів: специфіка

Усі перевезення негабаритних вантажів мають особливості, укладені в не стандартизовані розмірах: вони перевищують норми, спираючись на законодавчі акти. Налагоджена робота компанії дозволяє виробляти транспортування вантажів будь-яких нестандартних габаритів дуже якісно і оперативно. Першокласні фахівці займуться повним оформленням всієї необхідної документації.
Негабаритні вантажоперевезення: наші переваги
Вантажоперевезення негабаритних вантажів при співпраці з нашою компанією дозволять забезпечити вас наступними перевагами:
• професійним обладнанням та транспортом для об’єктів транспортування будь-якого типу;
• наявністю платформ з низькою рамою, які знижують сукупну висоту вантажу і забезпечують менші витрати клієнта;
• досвідченими сертифікованими експедиторами і водіями;
• демократичними цінами;
Ми надаємо клієнтам весь спектр комплексного обслуговування, а також необхідний супровід і страховка.
Компанія готова забезпечувати розробку плану перевезення негабаритних вантажів по Україні та здійснювати її за оптимальним маршрутом. Ми здійснюємо індивідуальний підхід і організовуємо саму безпечну доставку об’єктів без затримок.
Транспортування негабаритних вантажів, здійснювана AVTOVOZ.CO.UA, нічим не поступається європейським компаніям на глобальному ринку. Наш автопарк обладнаний усіма необхідними допоміжними пристроями і машина, такими як крани, вишки, екскаватори, підйомні платформи.
Якщо вам необхідні негабаритні вантажоперевезення – звертайтеся до нас. Наші співробітники забезпечать вам відсутність переживань за свій вантаж і своєчасну доставку. Ми працюємо на ринку вже не перший рік. За весь час діяльності нашим відділом логістики були розроблені сотні маршрутів і здійснені тисячі успішних кампаній, серед яких чимала частка – це перевезення негабаритного вантажу.
Головні переваги нашої роботи: якість, безпеку відповідальність і доступність для будь-яких клієнтів. Технічні можливості дозволяють брати в роботу замовлення будь-якого обсягу та складності. Ми здійснюємо негабаритні вантажоперевезення по Україні та Києву ефективно.